RENTSİS ARAÇ KİRALAMA YAZILIMI

Neden Rentsis?

Rentsis; iş süreçlerinizi modern yöntemlerle buluşturarak kaynaklarınızın tasarrufunu sağlar, size firmanızı tek bir kanaldan kolayca yönetebilme imkanı verir, müşterilerinize online rezervasyon hizmeti sunarak pazarlama süreçlerinizi hızlandırır.

RENTSİS'in size sunduğu hizmetler :

Veri sorumluluğunuz güvencemiz altındadır. Verileriniz kaybolma riskine karşı periyodik olarak güvenli sunucularımızda yedeklenmektedir.

Kolay Erişim özelliği ile Rentsis'e ister telefonunuzdan ister masaüstü cihazlarınızdan dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz,iş akışınızı görüntüleyebilirsiniz.

Araç Yönetimi ile araçlarınızın yaklaşan sigorta, muayene, kasko bildirimlerini alabilirsiniz. Aracınıza ait tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz (Ruhsat bilgileri,km bilgileri vb).

Araç Ceza Yönetimi ile trafik cezalarınızı kaydedebilirsiniz; Rentsis sizin için bu ceza ile varsa cezanın tarihinde bulunan kiralamayı ilişkilendirecektir.

Araç Bakım – Onarım Yönetimi ile aracınızın periyodik bakımlarını takip edebilir, detaylarını sisteme kaydederek dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca bakım–onarım hizmet tutarlarını sisteme girerek aracın gelir – gider dökümünü görüntüleyebilirsiniz.

Tahsilat Yönetimi ile tahsilatlarınızın hangi tarihte ve hangi ödeme kanalı ile alındığını görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı Rol Yönetimi ile kullanıcılarınızın sistem üzerindeki yetkilerini yönetebilirsiniz. Ayrıca sistem yöneticisiyseniz diğer kullanıcıların yaptığı tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi ile müşterilerinizin bilgilerini kaydedebilir ve yeni kiralama esnasında bu bilgilerle zaman kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Karaliste özelliği ile kötüye kullanım tespit edilen kişiler için kiralama esnasında bir uyarı alırsınız. Ancak kişi bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Kiralama Yönetimi ile oluşturduğunuz kiralama ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz. Örneğin; dönüş bilgileri, çıkış bilgileri, tahsilatlar vb.

Şube Yönetimi ile şubelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Şubelerinize ayrı araç tanımlaması yapabilir ve bu araçların işlemlerini aynı panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Online Rezervasyon ile rezervasyonlarınızı kendi web siteniz üzerinden alabilirsiniz. RENTSİS ile tamamen entegre bir şekilde çalışan web sitenizde seçilen tarihlerde müsait olan araçlar görüntülenir, böylelikle daha önce rezerve edilmiş bir aracın yeniden rezervasyonu söz konusu olamaz.

Lokasyon Yönetimi ile online rezervasyonlarda müşterilerinize hizmet vereceğiniz lokasyonları ayarlayabilirsiniz.

Gelir-Gider Yönetimi ile Rentsis sizin için tahsilatlarınıza ve bakım-onarım giderlerinize bağlı olarak firmanızın gelir-gider tablosunu otomatik hazırlar. Dilerseniz işletmenizin diğer gelir ve gider kalemlerini ekleyerek yıllık, aylık veya haftalık raporlar da oluşturabilirsiniz.

Sayfa Yönetimi ile Rentsis tarafından size tahsis edilen web siteniz üzerinden duyuru ve haberlerinizi paylaşabilir, yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Web sitenizin yönetimi tamamen sizin elinizde olacaktır.

Sanal Pos Entegrasyonu ile müşterilerinizden web siteniz üzerinden online ödeme alabilirsiniz.

Sms Entegrasyonu ile Rentsis tarafından müşterilerinize; yaklaşan teslimlerin ve kampanyalarınızın bilgilendirme mesajları, özel gün kutlamaları veya sizin belirleyeceğiniz özel metinli mesajlar gönderilir.